دسته‌بندی نشده

قرص ویزارسین چیست و مصرف آن چه عوارضی دارد ؟

قرص ویزارسین چیست و مصرف آن چه عوارضی دارد ؟

قرص ویزارسین چیست؟

ویزارسین یک ماده ی تاخیری می باشد و برای آقایان به منظور داشتن یک رابطه ی طولانی مدت و رضایت از رابطه تجویز می شود شاید سوال شما این باشد که کلا قرص ویزارسین چیست؟ باید بدانید که اکثرا آقایان از اختلال نعوظ رنج می برند که داروهایی از قبیل ویزارسین ،تادالافیل،ارکتو و … برای درمان این اختلال تولید شده و مصرف می شود در واقع این دارو یک مهار کننده فسفودی استراز می باشد که به آقایان حس خوب در رابطه ی مقاربتی را میدهد و کاملا شناخته شده می باشد

داروهای تاخیری کمک های زیادی به علم پزشکی کرده اند که در این مقاله برای شما از داروهای تاخیری مطالبی مناسبی را جمع آوردی کردیم و شما می توانید با وارد شدن به سایت داروسازم دات کام از مشاوران سایت راهنمایی بگیرید و حتی مشاوره از  خرید دارو که خرید قرص را در داروخانه به صورت حضوری تهیه فرمایید و محصولات دیگر را از طریق سایت تهیه نمایید. یا هر محصولی مورد نیازتون می باشد رو سفارش بدهید و درب منزل تحویل بگیرید.

اختلال نعوظ چیست؟

اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی مشکلی است که برای اکثر آقایان در رابطه ی جنسی به وجود می آید ولی اصلا جای نگرانی و یا خجالت نیست چون با گسترده شدن علم پزشکی و تولید داروهای موثر در این مورد مشکل آقایان حل شده و نیازی به سردرگمی نیست .البته گاهی اوقات ممکن است اختلال نعوظ یک بیماری زمینه ای باشد که باید به پزشک مراجعه کنید و علت را بیابید پزشک به شما کمک می کند چه باداروهای خاص و چه با قرص های تاخیری ، حال قرص ویزارسین برای چی استفاده میشه؟  برای نعوظ و هیچ تاثیر بدی روی بدن نمی گذارد  با داروهای تاخیری رابطه ی خوب را می توانید تجربه کنید . معمولا اختلال نعوظ حس اعتماد به نفس و قوی بودن را از آقایان می گیرد که با دارو اعتماد به نفس شما بیشتر هم می شود.

برندهای ویزارسین چیست؟

ویزارسین دارای برندهای مختلف می باشد انواع داروهای تاخیری شامل: ویگراز،ویاگرا،ارکتو،مداگرا و…

که دارویی مثل ویزارسین دو دوز دارد ویزارسین 50 و ویزارسین 100 که با توجه به مورد شما دکتر دوز مورد نظر را برای شما تجویز می نماید.

از انواع قرص های تاخیری میتوان به پریگرا ،داپوکستین،تادالافیل هم اشاره کرد . پریگرا تادالافیل 5 است که به صورت زیرزبانی می باشد تادالافیل 10 و 20 هم در داروخانه موجود می باشد که بهترین قرص تاخیری همان ویزارسین است.

از ترکیبات داروهای تاخیری اگر بخواهیم ترکیبات قرص ویزارسین را بگوییم این است که ماده موثره آن سیلدنافیل است که در رگ گردش پیدا میکند و مشکل نعوظ را برطرف می کند.

طریقه مصرف قرص ویزارسین

به قرص ویزارسین در قسمت بالا اشاره شد حال طریقه ی مصرف قرص ویزارسین بهتر است با تجویز پزشک استفاده شود از مصرف خودسرانه ی دارو بپرهیزید از تجویز اطرافیان و دوستان برای استفاده ی دارو بپرهیزید و فقط تجویز دکتر را در این زمینه قبول داشته باشید .حتما بروشور کاغذی داخل بسته را ببینید و بخوانید ولی اگر طریقه ی بخوام بهتون بگم موارد مصرف قرص ویزارسین را این است که برای خواستن یک رابطه ی لذت بخش با اعتماد به نفس بالا یک عدد ، یک ساعت قبل از رابطه ی جنسی باید مصرف بشه در نظر داشته باشید که همراه غذای چری و سنگین نباید مصرف شود چون ممکن است جذب دارو را پایین بیاورد پس بهترین زمان مصرف قرص ویزارسین یک ساعت قبل از رابطه ی جنسی می باشد .

مصرف ویزارسین در دوره بارداری

همانطور که در بالا گفته شد قرص ویزلرسین فقط برای درمان نعوظ آقایان استفاده نمی شود و کارایی قرص ویزارسین برای موارد دیگر از قبیل تقویت سیستم ایمنی ،پیشگیری از بیماری و … هم کارایی دارد حال سوال این است که اگر یک خانم باردار یا یک خانم شیرده ویزارسین مصرف کند ضرری دارد؟ جواب این سوال کاملا واضح است

دوران بارداری دوران خیلی حساسی برای هر خانم می باشد پس در نظر داشته باشید که تمام داروها حتی مکمل های غذایی شما باید تحت نظر پزشک شما باشد و با تایید پزشک شما می توانید داروها را مصرف کنید اگر برخلاف نطر پزشک دارو مصرف کنید عملا سلامتی خود و نوزاد را جدی نگرفتید.

خواص قرص ویزارسین چیست؟

اگر بخواهیم برای شما از مزایا بگویم و یا کاربرد قرص ویزارسین  این است که درمان اختلال نعوظ یا همان ناتوانی جنسی آقایان باعث گردش خون به آلت تناسلی می شود که باعث برانگیختگی جنسی و نعوظ طولانی می شود

ویزارسین ها فقط در مورد تاخیری بودن استفاده نمی شود بلکه به جهت پیشگیری از بیماری ها هم استفاه می شود

این دارو از انتقال بیماری ها به فرد دیگر جلوگیری می کند و سبب می شود بیماری که در اطراف شماست بیماری اش به شما منتقل نشود که از فواید قرص ویزارسین است.

ویزارسین حتی به عنوان تقویت سیستم ایمنی هم استفاده می شود پس بهتر است الان که ویروس کرونا دوباره شیوع پیدا کرده با مصرف ویزارسین خود را از دچار شدن به این ویروس حفظ کنید

عوارض قرص ویزارسین چیست؟

همه ی داروها قاعدتا یکسری مزایا و یکسری معایب به همراه دارند که قرص ویزارسین هم مانند بقیه ی داروها ممکن است عوارض خاص خود را داشته باشد یپس عوارض قرص ویزارسین به این صورت است که:

سرگیجه ،سردرد،تپش و درد در ناحیه ی قلب ،تاری دید ،درد در نواحی معده را فرد با مصرف ویزارسین پیدا کند.پس بهتر است، قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت شود و در صورت تایید دارو را مصرف کنید .

از عوارض کلی ویزارسین میشه به چند مورد اشاره کرد :

  • ممکن است افرادی که آلرژی خاصی دارند به قرص ویزارسین هم آلرژی پیدا کنند پس اگر دچار آلرژی دارو شدید حتما پزشک را مطلع کنید
  • قرص ویزارسین ممکن است برای هر فردی عملکرد جدا داشته باشد ممکن است به یک فرد خیلی خوب جواب بدهد و به یک فرد برعکس باشد و عوارض هم به دنبال داشته باشد ویزارسین و فشار خون رابطه ی خیلی مهمی است افرادی که فشار خون دارند نباید ویزارسین مصرف کنند اگر مصرف ویزارسین به تجویز خودشان باشد جانشان در خطر میفتد
  • داروی ویزارسین ممکن است فرد را دچار وابستگی کند اما شما باید بدانید که مصرف هر ارویی به طور طولانی مدت برای بدن شما ممکن است ضرر داشته باشد پس بیش از اندازه ویزارسین مصرف نکنید .
  • ممکن است در بین مصرف داروها تداخل دارویی ویزارسین با داروی دیگر باشد که همانطور که گفتیم قبل از مصرف به پزشک مراجعه نمایید.

سوالات متداول

آیا قرص ویزارسین تاخیری است؟

در جواب سوال آیا قرص ویزارسین تاخیری است میگویم بله قرص تاخیری می باشد و به آقایان قدرت نعوظ بالا در رابطه ی جنسی را می دهد.

آیا مصرف ویزارسین باعث تپش قلب می شود؟

اگر دارای بیماری قلبی و یا بیماری کلیوی می باشید حتما قبل از مصرف با پزشک مورد نظر مشورت کنید.

آیا می شود اثر قرص تاخیری را از بین برد؟

داروهای تاخیری معمولا تا 1 ساعت اثر خود را دارد و بعد از آن اثر دارو باقی نمی ماند و جای نگرانی نیست .اگر حالت سردرد به شما دست داد بدانید از اثرات دارواست و حدودا تا 12 ساعت کلا همه ی اثرات دارو در بدن فرد از بین می رود کلا اگر به صورا جداگانه بخواهم بگویم ویزارسین چند ساعت اثر دارد ؟ همان یک ساعت گفته شده برای همه ی قرص های تاخیری میئ باشد

آیا مصرف همزمان ویزارسین با داروهای تاخیری دیگه تداخل داره؟

یک نوع داروی تاخیری برای فرد باید مورد استفاده قرار بگیرد اگر به هر نحوی از دو قرص تاخیری باهم استفاده می کنید کار شما به شدت اشتباه است و ممکن است به بدن شما آسیب جدی وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.