دسته‌بندی نشده

بهترین و موثر ترین آرامبخش

موثر ترین آرامبخش موجود در ایران کدام است؟

یکی از موثر ترین آرامبخش ها مکمل نرون و اینر روهه محصول شرکت یوروویتال میباشد. این مکمل از با کمک به حفظ سلامت سیستم عصبی به راحتی فکری آزاد تر را به شما هدیه میکند. این محصول با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد و با داشتن ترکیباتی همچون والریان، بادرنجبویه و ویتامین های گروه ب به حفظ سلامت سیستم عصبی بدن کمک میکند.

موارد مصرف nerven and innere ruhe:

بهرتین تاثیری که این مکمل میتواند داشته باشد حفظ سلامت سیستم ایمنی و و سیستم عصبی میباشد. هر کپسول دارای مقدار اندازه ای از عصاره گیاهی میباشد که اثر بخشی آن را حتمی میکند. حتی میتوان گفت کیفیت عالی برند یوروویتال نیز در اثر بخشی این محصول بی تاثیر نیست. این برند آلمانی با دارا بودن همه استاندارد ها و کیفیت عالی محصولی مرغوب را به مشتریان هدیه میدهد. این مکمل موارد زیر را بهبود میبخشد:

ناتوانی در خوابیدن

بیدار شدن و بی قراری در خواب

اضطراب

بی قراری

تحریک پذیری

سر درد

تنش های عصبی

تقویت حافظه

افزایش تمرکز

عصاره های گیاهی موجود در محصول هر کدام چه تاثیری دارد؟

والرین یا سنبل الطیب:

پس از تحقیقات متعدد پژوهشگران دریافتند که این گیاه در رفع بی قرراری و تنش های عصبی نقش موثری دارد. سنبل الطیب یک خواب آور گیاهی میباشد که در کمک به رفع مشکل اختلالات خواب موثر است.

رازک:

گیاه رازک اثر بخشی موثری در آرامبخشی برای درمان تنش های عصبی و بی خوابی دارد.  اثر گذاری این گیاه در تسکین استرس روانی و جلوگیری از بر افروختگی نیز نقش دارد.

ویتامین های گروه ب:

این ویتامین ها با تقویت عملکرد سیستم عصبی و کمک به ساخت ناقل های عصبی در تنظیم خلق و خو و اعصاب موثر است. تامین ویتامین های ب6 و ب 12 و فولیک اسید در بهبود خلق و خوی عصبی اثرگذار است. این ویتامین ها نقش موثری در بهبود افسردگی و اضطراب و جلوگیری از بروز آلزایمر نقش دارد.

 

آثار این قرص پس از گذشت چند وقت مشخص میشود؟

اثر قرص nerven and innere ruhe پس از گذشت 3 تا 4 روز علائم خود را نشان دهد اما تاثیر اصلی این دارو پس از گذشت 2 تا 3 هفته خود را نشان میدهد.

نحوه مصرف:

هر شب یک ساعت قبل از خواب یک عدد کپسول نرون را به همراه یک لیوان آب مصرف کنید.

جهت خرید این محصول میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه سفارش محصول منتقل شوید.

خرید کپسول nerven and innere ruhe از سایت داروسازم دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *